آموزش رفع خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس | بلاگ

آموزش رفع خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

2

آموزش رفع خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس Reviewed by MrCode Rating: 5 out of 5 stars آموزش رفع خطای Failed to load content css: wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css - رفع مشکل افزونه جلالی در وردپرس 4.8 آموزش رفع خطای Failed to load content css: wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css - رفع مشکل افزونه جلالی در وردپرس 4.8

آموزش رفع خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css در وردپرس

اگر در وردپرس 4.8 از افزونه فارسی ساز جلالی استفاده کرده باشید، احتمالا در زمان ارسال یا ویرایش مطلب جدید در ویرایشگر وردپرس با خطای زیر مواجه شده اید :

رفع مشکل افزونه jalali در وردپرس 4.8 - Failed to load content css: wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css/wysiwyg-rtl.css

رفع این خطا در واقع بسیار آسان است. اگر در ادامه با مسترکد همراه شوید، به همراه هم، به راه حل این خطا پراخته و مراحل مورد نیاز جهت برطرف کردن آن را برای شما شرح خواهیم داد.

برای رفع خطای Failed to load content css: wysiwyg-rtl.css به شکل زیر عمل کنید :

  1. در محل نصب وردپرس خود به آدرس wp-content/plugins/wp-jalali/assets/css مراجعه کنید.
  2. در فولدر بالا فایلی با نام wysiwyg.css مشاهده خواهید کرد. یک کپی از فایل ذکر شده ایجاد کرده و آن را در فایل جدیدی با عنوان wysiwyg-rtl.css ذخیره کنید.
  3. حالا باید در مسیر ذکر شده دو فایل، یکی با نام wysiwyg.css و دیگری با نام wysiwyg-rtl.css در اختیار داشته باشید.
  4. حالا صفحه ای که در آن در حال استفاده از ویرایشگر وردپرس بودید را مجددا بارگذاری کنید.

پس از اتمام مراحل ذکر شده، مشاهده خواهید کرد که حالا دیگر خطایی در ویرایشگر وردپرس به نمایش در نمی آید و شما میتوانید بدون مشکل به ارسال محتوای دلخواه خود مشغول شوید.

امیدواریم که این آموزش کوتاه به شما در رفع این مشکل کمک کرده باشد. (البته شاید شما هم مثل مسترکد باشید و از افزونه پارسی دیت بجای افزونه جلالی استفاده کنید که در آن صورت خوشبختانه سر و کله این خطای کوچک در سایت وردپرسی شما پیدا نشده است)

...
نویسنده : استخدام کار بازدید : 14 تاريخ : شنبه 3 تير 1396 ساعت: 18:21